KONST / Litografier / Litografiska blad 16726010
nr 1672 6010
Litografiska blad
5 st, Adelsmän & kungligheter, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 37x27 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 januari 2025
kl 18:44:36
9/1 21:27:12
100 kr
13/1 18:39:36